Mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes ("Cookies"). Lietojot mājas lapu, Jūs piekrītat  Konfidencialitātes politikai.

Kādēļ veikt agrīno rezervāciju Jums ir izdevīgi?

Veicot agrīno rezervāciju dzīvokļu projektā City Home, Jūs ne tikai iegūstat līdz pat 5% atlaidi no norādītās dzīvokļa cenas (*ja rezervācijas iemaksa ir ne mazāka par 20%), bet arī iespēju izvēlēties kādu no mūsu piedāvātajiem dzīvokļa iekšējās apdares variantiem.

Kā veikt REZERVĀCIJU:

Pēc dzīvokļa izvēles tiek nofiksēta Pirkuma maksa un veikta šī dzīvokļa sākotnējā rezervācija uz laiku līdz 14 dienām bez maksas . Šajā laikā Pircējs var uzzināt un sakārtot dzīvokļa pirkuma finansējuma iespējas griežoties SEB vai Luminor bankā tieši pie šim projektam nominētiem bankas speciālistiem .
Ja Pirkuma finansējums tiek piešķirts , tad saskaņā ar iepriekš minēto banku piedāvājumu kredītkomitejas lēmums Pircējam būs spēkā turpmākos 12 mēnešus bez grozījumiem. Tikai, tad tiek slēgts Revervācijas līgums ar  tam pievienotu nākotnes Pirkuma līgumu , pēc kura noslēgšanas Pircējs veic 10-15% naudas iemaksu . Revervācijas maksa tiek ieskaitīta Pirkuma maksā un tā glabāsies Pārdevēja bankas depozīta kontā līdz Pirkuma realizēšanai .
Pārdevējs slēdzot Rezervācijas līgumu apņemas 8 mēnešu laikā pabeigt nama būvniecību ; nodot to ekspluatācijā un uzaicināt Pircēju veikt iesākto Pirkumu.
Savukārt, Pircējs apņemas pēc Pārdevēja uzaicinājuma 2-3 mēnešu laikā nopirkt rezervēto dzīvokli.
Pircējam ir tiesības pēc Rezervācijas līguma noslēgšanas laika posmā līdz Pirkuma līguma saistību laikam , savā vietā nostādīt jebkuru citu trešo personu uz tiem pašiem Rezervācijas līguma noteikumiem . Pārdevējs apņemas pieņemt šādu Pircēja nominētu trešo personu ar pārjaunojumu negrozot nolīgtās Pirkuma saistības.
Pieteikšanās apskatei vai rezervācijai

Plānojat iegādāties dzīvokli?

Nosūtot pieteikumu, es piekrītu savu personas datu apstrādei saskaņā ar  Konfidencialitātes politiku.